کلینیک سینایار
کلینیک تخصصی پوست ، کاشت مو ، زیبایی و لیزر
کلینیک سینایار
تگ لاین: کلینیک تخصصی پوست ، کاشت مو ، زیبایی و لیزر
زمینه‌های کاری: تزریق چربی، تزریق ژل و بوتاکس، بلفاروپلاستی، مزوتراپی، کاشت مو، کاشت ابرو، لیزر موهای زاِئد
⚫️ مجموعه کلینیک های سینایار در حال حاضر در شهرهای اصفهان ، کیش و مسقط ( کشور عمان ) دائر می باشند و بصورت تخصصی در زمینه پوست ، مو و زیبایی فعالیت دارند. ⚫️ تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه و ارتقا روز به روز کیفیت خدمات ارائه شده با شرکت در کنگره ها و همایش های بین المللی ، بهمراه تلفیق با بروزترین تجهیزات و دستگاه ها در محیط زیبا و جذاب کلینیک ها و پرسنل حرفه ای و آموزش دیده باعث شده اند که ضمن کسب رضایت حداکثری مراجعین داخلی و خارجی ، در عرصه بین المللی توان رقابت بالایی با دیگر کشورها و مراکز را داشته باشیم. ⚫️ ویژگی‌ها و مزایای منحصر به فرد کلینیک سینایار که باعث شده متقاضیان زیادی برای انجام امور درمان و زیبایی یا دیگر خدمات پوست و مو این کلینیک را انتخاب کنند. سرتیفیکیت‌های تخصصی پزشکان کلینیک سینایار همگی دارای بورد تخصصی از مراجع معتبر بوده و به‌ صورت مرتب در کنگره‌ها و همایش‌های تخصصی مربوطه در سرتاسر دنیا شرکت می‌نمایند. ⚫️ فعالیت در داخل و خارج از کشور متخصصین کلینیک سینایار هم در داخل کشور و هم در کشورهای همسایه مشغول به فعالیت هستند لذا کیفیت کار مجموعه در حد استانداردهای بین‌ المللی و روز دنیا می‌باشد. ⚫️ تجهیزات به روز و کادر مجرب کلینیک سینایار همواره در حال به‌روزرسانی تجهیزات و دانش کادر خود برای ارائه بهترین متدها و نتایج ممکن می‌باشد. ⚫️ رضایتمندی حداکثری مشتریان ثمره تخصص و مدیریت در کلینیک سینایار رضایت‌مندی حداکثری مشتریان این مجموعه است به‌طوری که امروزه در تمامی شبکه‌های اجتماعی می‌توانید نظر مثبت مراجعین مجموعه را مشاهده نمایید.
نشانی: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش کوچه 41، کلینیک تخصصی پوست کاشت مو و لیزر سینایار
شماره تلفن مشاوره رایگان: 09109105494
شماره تماس پذیرش: 03136640008
پیوندها: وب سایت، اینستاگرام،
هم‌رسانی با دوستان
این نقشه، آدرس کلینیک سینایار متخصص کلینیک تخصصی پوست ، کاشت مو ، زیبایی و لیزر در شهر اصفهان است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
آدرس کلینیک سینایار
ساعت کاری کلینیک سینایار
« هفته پیشین
هفته پسین »
دریافت نوبت دیدار
نوشتن نگاه شما
ارسال کامنت
به منظور آگاه شدن از نوبت گرفتن از، رزومه، هزینه ویزیت، ساعت کاری کلینیک سینایار با شماره‌های گفته‌شده، زنگ بزنید.
لطفا پیش از مراجعه با شماره گفته‌شده، هماهنگی کنید.
شما در این پروفایل، توانایی آشنایی با برنامه حضور پزشک، رزومه و بیوگرافی دکتر، شماره تلفن مطب، اینستاگرام، نوبت‌گیری اینترنتی، آدرس تلگرام، آدرس مطب و دیگر کانال‌های تماس با کلینیک سینایار را خواهید داشت.
دامنه‌های دیگر کلینیک سینایار
کلینیک سینایار در دکتر بیگ کلینیک سینایار در کلیک دکتر کلینیک سینایار در خوب دکتر
موتور جست‌وجوی سرچ دکتر همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger